Projekt VBA
   
  • A
    Excel VBA
    Dla początkujących
     
    Szkolenia VBA
Autorskie szkolenia z Excel VBA. Intensywne kursy z programowania VBA dla aplikacji Excel. Różne warianty, różna długość szkoleń, możliwość kontynuacji i dalszego rozwoju. Wystarczą 3-, 4- lub 5- dni, aby poznać najważniejsze jak i zaawansowane techniki programowania w VBA. Kursy w całości stworzone w oparciu o praktyczne wykorzystanie VBA na bazie ponad 20 lat pracy zawodowej z tym językiem.
Każdy z kursów z bezpłatnym dostępem do platformy www.VBAonline.pl

Dzień 1Dzień 2Dzień 3  
Kurs prowadzony przez trenera, w ramach którego w ciągu 3 dni poznasz solidne podstawy Excel VBA. Program uwzględnia wszystkie zagadnienia, które pozwolą Ci samodzielnie programować już po zakończeniu szkolenia. Koszt od:
1 290 PLN netto
więcej informacji, harmonogram, rezerwacja
Dzień 1Dzień 2Dzień 3Dzień 4 
Czterodniowy kurs wprowadzający w zagadnienia programowania w VBA dla aplikacji MS Excel z elementami zagadnień dla analityków i finansistów. Szkolenie rozpoczyna się od podstaw programowania i obejmuje kompletne zagadnienia z tego zakresu (programowanie obiektowe, pętle, instrukcje warunkowe, funkcje, zmienne, itp). Szkolenie uwzględnia także szereg ważnych technik zaawansowanych, takich jak: tworzenie własnych funkcji (UDF), wykorzystanie tablic (Array). Wprowadzenie najważniejszych obiektów i wielu istotnych technik pozwalających na w pełni samodzielne programowanie. Koszt od:
1 590 PLN netto
więcej informacji, harmonogram, rezerwacja
Dzień 1Dzień 2Dzień 3Dzień 4Dzień 5
Pięciodniowy kurs obejmujący kompletne wprowadzenie do programowania w VBA (Visual Basic for Applications) dla aplikacji MS Excel. Szkolenie rozpoczyna się od podstaw programowania i obejmuje kompletne zagadnienia z tego zakresu (programowanie obiektowe, pętle, instrukcje warunkowe, funkcje, zmienne, itp). Szkolenie uwzględnia także szereg ważnych technik zaawansowanych, takich jak: tworzenie własnych funkcji (UDF), wykorzystanie tablic (Array). Prezentowane są także techniki pracy z zewnętrznymi źródłami danych: bazami danych, plikami tekstowymi, itp. w oparciu o wykorzystanie języka SQL i technologię ADODB. Koszt od:
1 890 PLN netto
więcej informacji, harmonogram, rezerwacja
   Dzień 4Dzień 5
Dwudniowe szkolenie średniozaawansowane dla analityków. Tworzenie własnych zaawansowanych funkcji (użytkownika), dynamiczna praca z danymi z wykorzystaniem tablic (Array). Zaawansowane techniki obiektu Range i obiekty wykorzystywane w pracy z danymi (np. ListObject). VBA w pracy z bazami danych i SQL z wykorzystaniem technologia ADODB, pobieranie danych z zewnętrznych źródeł danych i wiele innych efektywnych technik programowania. Tworzenie dynamicznych raportów z wykorzystaniem tabel przestawnych z poziomu kodu VBA. Wykorzystanie formularzy UserForm. Koszt od:
990 PLN netto
więcej informacji, harmonogram, rezerwacja