Projekt VBA
   
  • A
    Excel VBA
    Dla początkujących
     
    Szkolenia VBA
Autorskie szkolenia z Excel VBA. Intensywne kursy z programowania VBA dla aplikacji Excel. Różne warianty, różna długość szkoleń, możliwość kontynuacji i dalszego rozwoju. Wystarczą 3-, 4- lub 5- dni, aby poznać najważniejsze jak i zaawansowane techniki programowania w VBA. Kursy w całości stworzone w oparciu o praktyczne wykorzystanie VBA na bazie ponad 17 lat pracy zawodowej z tym językiem.

Dzień 1 Dzień 2 Dzień 3    
Kurs online: obejmuje dni 1-8 z programu kursu stacjonarnego
Kurs online: dostęp przez 1 rok
Kurs obejmuje część stacjonarną lub webinarium trwającą 3 dni- w tej części poznasz solidne podstawy Excel VBA. Dodatkowo uzyskujesz dostęp do kursu on-line, którego program obejmuje kompletny zakres - od zagadnień podstawowych do tematów zaawansowanych. Koszt od:
1190 PLN netto
więcej informacji, harmonogram, rezerwacja

Dzień 1Dzień 2Dzień 3Dzień 4 
Czterodniowy kurs wprowadzający w zagadnienia programowania w VBA dla aplikacji MS Excel z elementami zagadnień dla analityków i finansistów. Szkolenie rozpoczyna się od podstaw programowania i obejmuje kompletne zagadnienia z tego zakresu (programowanie obiektowe, pętle, instrukcje warunkowe, funkcje, zmienne, itp). Szkolenie uwzględnia także szereg ważnych technik zaawansowanych, takich jak: tworzenie własnych funkcji (UDF), wykorzystanie tablic (Array). Wprowadzenie najważniejszych obiektów i wielu istotnych technik pozwalających na w pełni samodzielne programowanie. Koszt od:
1490 PLN netto
więcej informacji, harmonogram, rezerwacja
Dzień 1Dzień 2Dzień 3Dzień 4Dzień 5
Pięciodniowy kurs obejmujący kompletne wprowadzenie do programowania w VBA (Visual Basic for Applications) dla aplikacji MS Excel. Szkolenie rozpoczyna się od podstaw programowania i obejmuje kompletne zagadnienia z tego zakresu (programowanie obiektowe, pętle, instrukcje warunkowe, funkcje, zmienne, itp). Szkolenie uwzględnia także szereg ważnych technik zaawansowanych, takich jak: tworzenie własnych funkcji (UDF), wykorzystanie tablic (Array). Prezentowane są także techniki pracy z zewnętrznymi źródłami danych: bazami danych, plikami tekstowymi, itp. w oparciu o wykorzystanie języka SQL i technologię ADODB. Koszt od:
1790 PLN netto
więcej informacji, harmonogram, rezerwacja